Apie mus

CiuCiu vizija

Kuo daugiau prasmingo laiko su augintiniu.

CiuCiu misija

Kurti prasmingus ir atsakingus santykius su šunimi.

Mūsų vertybės

Atsakomybė

Atsakomybė, kurią prisiimam už save, savo veiksmus ir jų rezultatus, už tuos, kurie nuo mūsų yra priklausomi. Atsakomybė prieš gamtą, laiką, visatos tvarką.

Santykiai

Ateiname į pasaulį vieni, ir išeiname vieni, bet kas lieka, tai sąlyčio su kitais pėdsakai. Todėl mums svarbu kurti prasmingą santykį su artimaisiais, draugais, augintiniais, aplinkiniais, klientais, tiekėjais.

Tvarumas

Iš gamtos į gamtą. Santykyje su laiku, visata ir gamta. Norime kurti papildomą vertę, neaaukojant tvarumo ir neskatinant pirkimo. Kuriant produktus vadovaujamės produkto ilgaamžiškumo ir pritaikymo įvairioms sąlygoms aspektais. Likučius panaudoti irgi stengiamės su mintimi, kad tas papildomas gaminys atneštų papildomą vertę.

Kruopštumas

Kiekviena detalė yra svarbi, nes jos sudaro visumą. Kokia detalė tokia ir visuma

Prasminga veikla

Gyvenimo didžiausia prasmė yra mėgautis kiekviena diena ir kiekviena akimirka. Mums svarbu kurti savo produktus, kaip papildomą vertę, kad kiti turėtų daugiau pagrindo mėgautis.

Pažadų laikymasis

Mes net pasivadinome angliškai Best Dog Raincoats, kaip pažadą sau siekti šio tikslo. T.y. kad gaminiai taptų kuo geresni daugeliu atžvilgių, kokybiškesni, tvaresni, komfortiškesni, patogesni ir paprastesni aprengti. Jaučiame atsakomybę pažadų laikytis ir to paties norime iš aplinkinių.

CiuCiu komanda

Esame jauna komanda, pasivadinusi CiuCiu. Kuriame iš asmeninio įkvėpimo savo šunims, kurių baltas kailis visada įpareigojo šiek tiek daugiau pasirūpinti tiek kailio priežiūra, tiek namų bei automobilio švara.
Esame Rima, Rasa ir Aušrinė. Mūsų padėjėjos, įkvepėjos, testuotojos, draugės ir palydovės visur ir visada – vestukės Dina ir Lilly

CiuCiu įkvėpimas

Įsikūrusios mes Kaune, Lietuvos viduryje. Bet kuriame viso pasaulio šuniukams. 

Mylime šunis ir gyvenimą su jais. Atsiradus naujoms draugėms, namuose atsirado ir daugiau nešvaros. To pasekoje kilo idėja – kombinezonai šunims. 

Mūsų gaminami rūbai, ypač visą kūną dengiantys kombinezonai, padeda apsaugoti šuns kailį nuo purvo ir svarbiausia neparsinešti jo nei į mašiną, nei į namus. 

Kadangi mūsų namuose laksto vakarų škotijos baltieji terjerai, tai pirmieji modeliai buvo sukurti ir tobulinami būtent jiems. Dina ir Lilly – tarsi patyrę modeliai kantriai matavosi, fotografavosi su įvairių modelių rūbeliais. Bėgant metams prisijungė ir kitų veislių šuniukai, tai buvo ir yra įdomūs įšūkiai mūsų komandai. Tačiau pagrindinis mūsų kūrybos objektas vestukai ir vestukų kūno sudėjimo šuniukai, t.y. tie, kurie negali rasti sau tinkamo dydžio rūbų daugumoje parduotuvių – trumpi ir stambesni, ilgesni ir lieknesni, trumpesnėm kojom nors krūtinės apimtis didesnė.

Sąmoningumas

Nuo gamybos pradžios, kai veikla buvo vykdoma hobio idėjos principu, iki šiandien nueitas ilgas kelias tobulėjimo, sąmoningumo ir tvarumo link. Mums rūpi, koks pasaulis pasitiks jaunesnes kartas. Mums rūpi, kaip gyvena žmonės šiandien. Mums rūpi tvari mada. Musm svarbus sąmoningumas, mūsų gera savijauta ir galimybė sukurti darbo vietas. 

Ugdome ne tik savo sielas, bet ir tobuliname savo veiklą. Ir tobuliname ne tik dėl to, kad lengviau dirbtume ar daugiau uždirbtume, bet labiau dėl to, kad pasaulį padarytume geresne vieta, bent maža kruopele. Siekiame, kad po mūsų jis bent jau neliktu blogesniu.

 

Siuvant individualiai ir kerpant po vieną gaminį, visada liūdino faktas, kad didelė dalis audinio lieka nepanaudota. Taip pat, kerpant ir siuvant po vieną gaminį netenkino ir darbo sąnaudos, kurios buvo didžiulės ir neefektyvios. Jau nekalbant apie tai, kad ilgai dirbant prie vieno gaminio, klientams reikia ilgai laukti eilėje, daug valandų dirbti be poilsio, sunaudoti žymiai daugiau ne tik savo, bet ir elektros energijos. Bet siuvant vienetinius užsakymus nebuvo kaip patobulinti šių silpnųjų veiklos vietų.

Siekiant sumažinti išteklius, energijos ir darbo sąnaudas bei padidinti laimingų klientų ratą buvo nuspręsta tobulinti gamybos procesą jį optimizuojant programų bei profesionalų pagalba.

Audinių atraižas sumažinti pavyko vos tik perkėlėme iškarpas į specialias kompiuterines programas. Sudėliojom išklotines (iškarpų dėlionė and audinio) taip, kad audinių išeiga sumažėjo daugiau nei tris kartus (didelis ačiū už tai Rasai).

Iškarpų pritaikymas įvairiems dydžiams tapo žymiai efektyvesniu procesu, užimančiu mažiau laiko ir išnaudojančiu mažiau medžiagų, žmogaus, bei elektros energijos.

Susisteminus dydžius, pastebėjome dėsningumus ir nutarėme, kad perėjimas iš individualios prie lankščios bei plačios dydžių didtemos leis nuveikti žymiai daugiau.

Pirmiausiai susisteminus gavome 40 dydžių vien mažų ir vidutinių dydžių šuniukams.

Sisteminome toliau, nes planuoti tokia plati dydžių gamybą iš anskto, buvo per brangus ir per daug nelogiškas sąmoningos tvarios mados atžvilgiu. 

Šiuo metu pereidinėjame prie 12 dydžių (mergaitėms ir berniukams atskirai) vestukams ir jų draugams, kurių kūno forma panaši į jų. Kitų veislių rūbai siuvami kol kas individualiai. Bet šioje vietoje nesustojame ir tobuliname dydžių didtemas ir kitoms veislėms.

Darbų pasidalinimas

Sukirpimo bei susiuvimo procesą perdavėme profesionalams. Taip pagerinome ne tik gaminio kokybę, bet ir pakėlėme savo darbo našumą. Efektyviau ir profesionalesnis darbas sumažino įvairios energijos sąnaudas, sutrumpino laukimo eiles, pagerino mūsų savijautą, o padidintas klientų ratas kompensavo išlaidas, kurios padidėjo pasidalinus darbo užduotimis su profesionalais. Tokiu principu mes pasidalinome uždarbiu su kitais, bet sumažėjęs darbo krūvis leidžia vystyti naujas idėjas ir mintis.

Kokybiški audiniai

Savo gaminiams naudojame kruopščiai atrinktus audinius. Visada renkamės kuo tylesnius ir švelnesnius, kad kuo mažiau šuniuką trigdytų, ir dar jam neįprastas daiktas – rūbas. Per šešis metus puikiai išdirbtos iškarpos nepriekaištingai gula ant šuniukų nugaryčių, nevaržo šuniuko judesių ir dėl to jūsų augintiniai patogiai jaučiasi.

CiuCiu gaminiams naudojami kokybiški, tvirti ir ilgaamžiški audiniai, kas užtiktina gaminio tvarkumą ir ilgalaikį naudojimą. Kokybiški ir taikliai parinkti audiniai netrigdo šuniukų, leidžia jiems jausti savo prigimtines savybes, neriboja judesių. Mums labai svarbu, kaip šuniukas jaučiasi, tai yra pagrindinis veiksnys kuriant dizainą ir jo elementus.

 

 

Mūsų asortimente rasite praktiškus ir naudingus rūbus, kurių Jums užteks ilgam. Mūsų vizijoje šunys aprengti ne tam, kad gražiau ir mieliau atrodytų, o tam kad elegantiškais sprendimais būų sumažintas purvo kiekis jūsų automobilyje, namuose ir ant šuns kailio. O mažiau purvo, vadinais mažiau valymo, mažiau chemikalų ir mažiau elektros bei žmogaus energijos sąnaudų. Mažiau, nes rečiau maudote šuniuką, kas jam tuo labiaus nėra labai sveika, ir aišku, rečiau nubėga šampūnas kanlizacijos vamzdžiais, mažiau sunaudojama vandens ir jus lieka daugiau laiko kitoms veikloms.

Paprasta gaminio priežiūra (skalbti galima tiesiog rankomis ir lengvu režimu be ypatingų priemonių) sumažina chemikalų bei elektros ir žmogaus energijos sąnaudas.

Mes mylime gamtą ir rūpinames jos ateitimi. Siuvant individualiai ir kerpant po vieną gaminį, visada liūdino faktas, kad didelė dalis audinio lieka nepanaudota. Taip pat, kerpant ir siuvant po vieną gaminį netenkino ir darbo sąnaudos, kurios buvo didžiulės ir neefektyvios. Jau nekalbant apie tai, kad ilgai dirbant prie vieno gaminio, klientams reikia ilgai laukti eilėje, daug valandų dirbti be poilsio, sunaudoti žymiai daugiau ne tik savo, bet ir elektros energijos. Bet siuvant vienetinius užsakymus nebuvo kaip patobulinti šių silpnųjų veiklos vietų.

Jūs mėgaujatės, mes rūpinamės

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.