Apie mus

Esame jauna komanda, pasivadinusi CiuCiu. Kuriame iš asmeninio įkvėpimo šunims, kurių baltas kailis visada įpareigojo šiek tiek daugiau pasirūpinti tiek kailio priežiūra, tiek namų bei automobilio švara
Esame Rima, Rasa ir Auksė.

Mūsų padėjėjos, įkvepėjos, testuotojos, draugės ir palydovės visur ir visada – vestukės Dina ir Lily

Įsikūrusios mes Kaune, Lietuvos viduryje.

Kadangi mūsų namuose laksto vakarų škotijos baltieji terjerai, tai pirmieji modeliai buvo sukurti ir tobulinami būtent jiems. Dina ir Lily tarsi patyre modeliai kantriai matavosi, fotografavosi su įvairių modelių rūbeliais. Bėgant metams prisijungė ir kitų veislių šuniukai, tai buvo ir yra įdomūs įšūkiai mūsų komandai. Tačiau pagrindinis mūsų kūrybos objektas vestukai ir vestukų kūno sudėjimo šuniukai.


Savo gaminiams naudojame tik geriausius audinius, renkames kuo tylesnius ir švelnesnius, kad kuo mažiau šuniuką trigdytų, jam neįprastas daiktas – rūbas. Per penkis metus puikiai išdirbtos iškarpos nepriekaištingai gula ant šuniukų nugaryčių, nevaržo šuniuko judesių ir dėl to jūsų augintiniai patogiai jaučiasi. 

Sąmoningumas, tvarumas, procesų tobulėjimas ir ilgaamžiškumas mūsų veikloje

Nuo gamybos pradžios, kai veikla buvo vykdoma hobio idėjos principu, iki šiandien nueitas ilgas kelias tobulėjimo, sąmoningumo ir tvarumo link. Mums rūpi, koks pasaulis pasitiks jaunesnes kartas, mums rūpi, kaip gyvena žmonės šiandien, mums rūpi tvari mada, musm svarbus veiklos sąmoningumas, mūsų gera savijauta ir galimybė sukurti darbo vietas. Ugdome ne tik savo sielas, bet ir tobuliname savo veiklą. Ir tobuliname ne tik dėl to, kad lengviau dirbtume ar daugiau uždirbtume, bet labiau dėl to, kad pasaulį padarytume geresne vieta, bent maža kruopele. Ka po mūsų jis bent jau neliktu blogesniu.

Siuvant individualiai ir kerpant po vieną gaminį, visada liūdino faktas, kad didelė dalis audinio lieka nepanaudota. Taip pat, kerpant ir siuvant po vieną gaminį netenkino ir darbo sąnaudos, kurios buvo didžiulės ir neefektyvios. Jau nekalbant apie tai, kad ilgai dirbant prie vieno gaminio, klientams reikia ilgai laukti eilėje, daug valandų dirbti be poilsio, sunaudoti žymiai daugiau ne tik savo, bet ir elektros energijos. Bet siuvant vienetinius užsakymus nebuvo kaip patobulinti šių silpnųjų veiklos vietų.

Siekiant sumažinti išteklius, energijos ir darbo sąnaudas bei padidinti laimingų klientų ratą buvo nuspręsta tobulinti gamybos procesą jį optimizuojant programų bei profesionalų pagalba.

Audinių atraižas sumažinti pavyko vos tik perkėlėme iškarpas į specialias kompiuterines programas. Sudėliojom išklotines (iškarpų dėlionė and audinio) taip, kad audinių išeiga sumažėjo daugiau nei tris kartus.

Iškarpų pritaikymas įvairiems dydžiams tapo žymiai efektyvesniu procesu, užimančiu mažiau laiko ir išnaudojančiu mažiau žmogaus, bei elektros energijos. Susisteminus dydžius, pastebėjome dėsningumus ir nutarėme, kad perėjimas iš individualios prie lankščios bei plačios dydžių didtemos leis nuveikti žymiai daugiau.

Sukirpimo bei susiuvimo procesą perdavėme profesionalams. Taip pagerinome ne tik gaminio kokybę, bet ir pakėlėme savo darbo našumą. Efektyviau ir profesionalesnis darbas sumažino įvairios energijos sąnaudas, sutrumpino laukimo eiles, pagerino mūsų savijautą, o padidintas klientų ratas kompensavo išlaidas, kurios padidėjo pasidalinus darbo užduotimis su profesionalais. Tokiu principu mes pasidalinome uždarbiu su kitais, bet sumažėjęs darbo krūvis leidžia vystyti naujas idėjas ir mintis.

Šiuo metu turime 30 dydžių vestukams ir jų draugams, kurių kūno forma panaši į jų. Kitų veislių rūbai siuvami kol kas individualiai. Bet šioje vietoje nesustojame ir tobuliname dydžių didtemas ir kitoms veislėms.

Mūsų gaminiams naudojami kokybiški, tvirti ir ilgaamžiški audiniai, kas užtiktina gaminio tvarkumą ir ilgalaikį naudojimą. Kokybiški ir taikliai parinkti audiniai netrigdo šuniukų, leidžia jiems jausti savo prigimtines savybes, neriboja judesių. Mums labai svarbu, kaip šuniukas jaučiasi, tai yra pagrindinis veiksnys kuriant dizainą ir jo elementus.

Paprasta gaminio priežiūra (skalbti galima tiesiog rankomis ir lengvu režimu be ypatingų priemonių) sumažina chemikalų bei elektros ir žmogaus energijos sąnaudas.

Mes mylime gamtą ir rūpinames jos ateitimi.

Mes neskatiname pirkti daugau nereikalingų gaminių. Mūsų asortimente rasite tik praktiškus ir naudingus rūbus, kurių Jums užteks ilgam. Mūsų vizijoje šunys aprengti ne tam, kad gražiau ir mieliau atrodytų, o tam kad elegantiškais sprendimais būų sumažintas purvo kiekis jūsų automobilyje, namuose ir ant šuns kailio. O mažiau purvo, vadinais mažiau valymo, mažiau chemikalų ir mažiau elektros bei žmogaus energijos sąnaudų. Mažiau, nes rečiau maudote šuniuką, kas jam tuo labiaus nėra labai sveika, ir aišku, rečiau nubėga šampūnas kanlizacijos vamzdžiais, mažiau sunaudojama vandens ir jus lieka daugiau laiko kitoms veikloms.

Nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga.

lt_LTLT
Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.